ŠKOLICÍ CENTRUM

 

Vzdělávací programy


 

Aktivity školicího centra významně rozšiřují paletu našich služeb. Vybavení centra a poskytované vzdělávací programy reflektují prudký vývoj technologií v polygrafii. Tato naše hořovická pobočka umožňuje vzdělávání pro naše zaměstnance, pro naše zákazníky a také pro širokou odbornou i laickou veřejnost. 

DSCN1654.JPG

Portfolio našich školení zahrnuje velkou škálu témat, se kterými se můžete setkat v polygrafické praxi. Z oblasti předtiskové přípravy je zájem zejména o vzdělávání týkající se tiskových desek, předtiskového workflow a dále přípravy dat v oblasti zpracování obalů a etiket. Vybavení školicího centra nám umožňuje odpovědět na poptávku v oblasti ovládání profesionálních grafických programů a také běžných počítačových dovedností.

 

V oblasti ofsetového tisku školíme  a provádíme poradenství týkající se zejména vlhčení, systémů pro úpravu vody, tiskových desek; dále Vám můžeme poradit s bezalkoholovým vlhčením a celkovou minimalizací vlivu procesů na životní prostředí. Rovněž poskytujeme poradenství v oblasti standardizace tiskového procesu.

Dalším velmi poptávaným typem školení je digitální tisk. Provádíme školení na stroji HP Indigo a tato školení se týkají různých oblastí digitálního tisku. Klienty zajímá použití digitálního tisku, jeho výhody a jeho ekonomické parametry.   

V technické oblasti provádíme zejména operátorská školení (provoz, údržba stroje) a školení obecně technická. Co se týká dokončujícího zpracování, tam má svou atraktivitu zejména digitální technologie zastoupená automatickým řezacím strojem Kongsberg a dále parciální digitální lakovací stroj Scodix; obě tyto technologie odpovídají moderním trendům v polygrafii.

Za poměrně krátkou historii jsme také navázali úspěšnou spolupráci se školami, a to jak odbornými, tak i mimo obor polygrafie. Naše aktivity míří i směrem ke vzdělávání veřejnosti.

 

Kurzy a semináře jsou obvykle organizovány klientovi na míru. Tento systém umožňuje dobře nadefinovat potřeby klienta a vhodně uspořádat obsah školení. V případě Vašeho zájmu o vzdělávání v oblasti polygrafie nám napište. Poptávku je možno vytvořit ZDE.